قیمت خرید و فروش ویلا در قبرس شمالیاگر علاقه مند به خرید ویلا در قبرس شمالی یورومای هستید، بهتر است ابتدا توضیح مختصری در مورد سبک های مسکن در سراسر منطقه مدیترانه به شما بدهیم.


مدیترانه منطقه ای است که شامل جنوب اروپا، شمال آفریقا و غرب آسیا می شود. این منطقه به دلیل آب و هوای معتدل، سواحل زیبا و تاریخ غنی یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان است. در نتیجه تقاضا برای ویلاهای مدیترانه ای نیز بسیار بالاست و قیمت این ویلاها در برخی مناطق بسیار بالاست. سواحل مدیترانه یکی از زیباترین سواحل جهان است، بنابراین جزیره قبرس در میان این دریا قطعا بهترین شرایط آب و هوایی را دارد. سواحل قبرس همیشه به عنوان تمیزترین سواحل اروپا شناخته شده است.

گران ترین ویلاها در کل سواحل مدیترانه

اسپانیا:

شهر سن سباستین: تا 90 میلیون یورو

شهر مایورکا: تا 85 میلیون یورو

ایتالیا:

شهر ناپل: تا 75 میلیون یورو

موناکو:

شهر مونت کارلو: تا 65 میلیون یورو

عوامل موثر بر قیمت ویلاهای مدیترانه ای

برای خرید ویلا در قبرس باید به یاد داشته باشید که قیمت ویلاهای مدیترانه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

مکان: ویلاها در مناطق ساحلی یا مناطق تاریخی گرانتر هستند.

اندازه و امکانات: خانه های بزرگتر با امکانات بیشتر گران تر هستند.

کیفیت ساخت: ویلاهایی با کیفیت ساخت بالاتر قیمت بیشتری دارند.

تقاضا: تقاضا برای ویلاهای مدیترانه ای در برخی مناطق بسیار زیاد است که باعث افزایش قیمت آنها می شود.

مجلل ترین ویلاهای جزیره قبرس در گیرنه قبرس شمالی

به دلیل موقعیت جغرافیایی و کوهستانی جزیره، آب و هوای کارنیا بسیار خوب است. گیرنه به دریای مدیترانه نزدیک است و توسط کوه های بلند احاطه شده است. این عوامل باعث می شود که آب و هوای گیرنه همیشه مطبوع و معتدل باشد و از تغییرات شدید دما جلوگیری کند.

در زمستان، درجه حرارت در گیرنه به ندرت به زیر 10 درجه سانتیگراد می رسد. میانگین دما در تابستان بین 20 تا 30 درجه سانتیگراد است. بارندگی سالانه در گیرنه متعادل است.

آب و هوای خوب گیرنه یکی از دلایل اصلی محبوبیت این شهر به عنوان یک مقصد گردشگری است. گیرنه دارای سواحل زیبا، مناظر طبیعی خیره کننده و جاذبه های تاریخی و فرهنگی بسیاری است.

گیرنه به دلیل اقتصاد قوی و زیرساخت های پیشرفته به عنوان مقصدی جذاب برای سرمایه گذاری و شغل نیز شناخته می شود.

در سال های اخیر، گیرنه به سرعت در حال توسعه بوده است و جمعیت به طور مداوم در حال افزایش است. این امر باعث شد که قیمت املاک در گیرنه به میزان قابل توجهی افزایش یابد. این امر به ویژه در مورد املاک لوکس و ویلاهای لوکس صادق است.

به همین دلیل، گیرنه به عنوان یک شهر ثروتمند شناخته می شود. بسیاری از افراد ثروتمند از سراسر جهان از جمله ترکیه، انگلیس، روسیه و سایر کشورهای اروپایی در قرقیزستان زندگی می کنند یا دارای املاک هستند. تمایل به خرید ویلا در گیرنه در قبرس شمالی همیشه بسیار محبوب است. بیشترین تقاضا برای خرید ویلا در قبرس شمالی در اسنتیپ است، منطقه ای تفریحی در اطراف شبه جزیره کره.

به غیر از گیرنه، منطقه ینی بواز بازار بسیار پرطرفداری در زمینه خرید و فروش روستاها دارد. ینی بوز یک منطقه روستایی در شهر فاماگوستا، قبرس شمالی است. این منطقه در قسمت شمالی شهر فاماگوستا و قبل از منطقه بارانداز است. ینی بواسی به دلیل آب و هوای معتدل و چشم اندازهای زیبای دریای مدیترانه یکی از محبوب ترین مناطق روستایی در قبرس شمالی است.

یکی دیگر از مشکلات مهم خانه های تعطیلات در سواحل شمالی قبرس euromy این است که مقامات محلی در این مناطق مجوزهای دولتی برای ساخت ساختمان های بالای دو طبقه ندارند. دولت محترم قبرس شمالی نمی خواهد ساختمان های بزرگی مانند ساختمان های دبی بسازد و می خواهد یکپارچگی جزیره و این مناطق را حفظ کند. بنابراین، این مناطق علاوه بر عدم ساخت و ساز، نسبت خریدار زمین بیشتری دارند.


محبوب ترین مناطق برای خرید خانه در قبرس شمالی

در اطراف گیرنا مانند Esentepe:

از شهر گیرنه تا شهر ایسکله یک منطقه ساحلی در شمال جزیره وجود دارد که برای زندگی به سبک ویلایی مناسب است. بسیاری از افراد ثروتمند از سراسر جهان در این بخش ها سرمایه گذاری می کنند و بازده بالایی از سرمایه گذاری خود دریافت می کنند. اجاره بالا در این منطقه به همراه افزایش قیمت ملک، این منطقه را برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات جذاب کرده است.

این مناطق به دلایل زیر برای ساخت ویلا بسیار مناسب هستند:

موقعیت جغرافیایی

منطقه Snetape تا Tatlisou در ساحل شرقی قبرس شمالی قرار دارد و دارای سواحل زیبا و آب و هوای مدیترانه ای است. این منطقه همچنین دسترسی آسانی به امکانات و خدمات دارد.

توانایی

این منطقه دارای امکانات و خدمات مختلفی از جمله مراکز خرید، رستوران ها، کافه ها، مدارس، بیمارستان ها و ... می باشد. این امر زندگی در این منطقه را برای ساکنان راحت می کند.

امنیت

البته کل کشور قبرس شمالی از امنیت بسیار بسیار بالایی برخوردار است اما این منطقه امنیت زیادی دارد و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در قبرس شمالی است. با توجه به پایین بودن تراکم جمعیت و عدم تردد کارگران و دانشجویان در این منطقه، خرید ویلا در این منطقه برای سرمایه گذاری و سکونت بسیار مناسب است.

بوآز جدید:

ینی بوز یکی از شهرهای قبرس است که نشان سیتادل را دارد نشان سیتاسلو به شهرها داده می شود. که به کیفیت زندگی شهروندان خود اهمیت می دهد و متعهد به ایجاد یک محیط شهری پایدار و با کیفیت است. این نشان به شهرهایی اعطا می شود که دارای ویژگی های زیر باشند:

کیفیت زندگی: این شهرها از کیفیت زندگی خوبی برخوردار هستند، از جمله غذای با کیفیت، محیطی پاک و دسترسی به زیرساخت ها و خدمات.

پایداری: این شهرها به محیط زیست احترام گذاشته و سعی در حفظ منابع طبیعی خود دارند.

فرهنگ: این شهرها دارای فرهنگ و تاریخ غنی هستند و برای حفظ و ترویج آن ها تلاش می کنند.

برای دریافت برچسب سیتاسلو، شهرها باید یک فرآیند ارزیابی را طی کنند که شامل ارزیابی زیرساخت ها، خدمات، فرهنگ و سیاست های شهر است. این فرآیند توسط تیمی از کارشناسان بین المللی انجام می شود.

تاکنون بیش از 200 شهر در 30 کشور جهان برچسب سیتاسلو را دریافت کرده اند. حدود پنج منطقه از شمال قبرس نیز این نام را دارند. ایران هم شهری با نشان سیتاسلو دارد که همان شهر یزد است.

برخی از ویژگی های شهر با لوگوی Cittaslow:

آنها شهرهای کوچک و متوسط ​​هستند.

آنها بر کیفیت زندگی شهروندان خود تمرکز می کنند.

به محیط زیست احترام می گذارند.

آنها فرهنگ و تاریخ خاص خود را دارند.

شهرهایی با برچسب Cittaslow به عنوان مدل هایی برای توسعه پایدار شهری شناخته می شوند. این شهرها نشان می دهند که چگونه می توان محیط های شهری باکیفیت ایجاد کرد که به محیط زیست احترام می گذارد و فرهنگ و تاریخ را حفظ می کند.

خرید ویلای پیش ساخته بهتر است یا ویلای آماده؟

قطعا پیش خرید ویلا یا خرید هر نوع ملک به نفع شماست. (اگر برای حضور در آنجا عجله ندارید).

مزایای پیش خرید ویلا در قبرس

قیمت پایین: قیمت پیش فروش ویلا معمولا کمتر از قیمت خانه های تمام شده است. خریداران پیش فروش ریسک کمی را متحمل می شوند، زیرا هنوز هیچ هزینه ای برای ساخت این ویلا پرداخت نشده است.

گزینه های بیشتر: خریداران پیش فروش می توانند گزینه های بیشتری را انتخاب کنند. زیرا هنوز هیچ ویلایی در پروژه ساخته نشده است و خریداران می توانند چیدمان و امکانات ویلاها را متناسب با نیاز خود سفارشی کنند.

افزایش قیمت: قیمت ویلا در قبرس شمالی در سال های اخیر به طور پیوسته افزایش یافته است. این بدان معناست که خریداران پیش فروش می توانند از افزایش قیمت ویلا در آینده بهره مند شوند.


[ بازدید : 217 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ يکشنبه 19 آذر 1402 ] [ 10:46 ] [ امید ]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
ساخت وبلاگ تالار سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی موتورسازی سیار آنتی ویروس تحت شبکه تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس سایت مهرمانه مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس انجام پروژه متلب نمایندگی بوش کرج خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]