آهنگ جدید مسیح و آرش Ap به نام «رنگ خدا»


متن آهنگ مسیح و آرش Ap رنگ خدا

ﺗﻮی ﺧﻠﻮت دل ﻣﻦ ﺟﺎﻳﻰ ﻳﻜﻰ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﻛﻤﻪ

ﺗﻮرو ﻧﺸﻮﻧﺖ ﻧﻤﻴﺪم ﺑﻪ اﻳﻦ آﺳﻮﻧﻰ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ

آﺧﻪ ﻓﺮق داری ﻣﻴﺪوﻧﻰ ﻛﻪ رو ﻣﻦ اﺛﺮ داری

ﻣﻴﺘﻮﻧﻰ ﻏﺼﻪ ﻫﺎﻣﻮ ﺑﺮداری ﺑﺎ دل درﻳﺎﻳﻰ

ﻛﻨﺎر ﺗﻮ ﻋﺸﻖ ﻫﺴﺖ زﻧﺪﮔﻰ ﺗﻮ ﺑﻬﺸﺖ ﻫﺴﺖ

ﺑﻮی ﺗﻮ ﺑﻮی ﻓﺮﺷﺘﻪ اس

ﭼﺸﺎی ﺗﻮ ﻣﺎﻫﻪ ﺟﻮن ﻣﻴﮕﻴﺮم ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﺖ

ﺣﺴﺎﺑﺖ از دﻧﻴﺎ ﺟﺪاه

ﺑﺎﺷﻪ ﻗﺒﻮﻟﻪ ﻗﺒﻞ ﺗﻮ اﺻﻠﺎ دﻟﻢ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﺒﻮده

دور ﻧﺸﻮ ﻛﻪ ﻗﻠﺐ اﻳﻦ ﻋﺎﺷﻖ ﺣﺴﻮده

ﻣﻴﺪوﻧﻰ ﺑﺪﺳﺖ آوردﻧﺖ ﺑﺮام ﺳﺎده ﻧﺒﻮده

ﻛﻨﺎر ﺗﻮ ﻋﺸﻖ ﻫﺴﺖ زﻧﺪﮔﻰ ﺗﻮ ﺑﻬﺸﺖ ﻫﺴﺖ

ﺑﻮی ﺗﻮ ﺑﻮی ﻓﺮﺷﺘﻪ اس

ﭼﺸﺎی ﺗﻮ ﻣﺎﻫﻪ ﺟﻮن ﻣﻴﮕﻴﺮم ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﺖ

ﺣﺴﺎﺑﺖ از دﻧﻴﺎ ﺟﺪاه

https://musicdel.ir/single-tracks/315822/


[ بازدید : 158 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ چهارشنبه 2 اسفند 1402 ] [ 9:51 ] [ امید ]

اهمیت انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در تهرانیکی از مکان های مهم برای خانم ها و دختر خانم ها آرایشگاه هایی است که به دنبال زیبایی و مراقبت هستند. در این مکان ها خانم ها می توانند مدل موی خود را برای هر مناسبتی آماده کنند و زیبا به نظر برسند. بهترین آرایشگاه زنانه مکانی است که خدماتی با کیفیت و متنوع ارائه می دهد. از آرایش مو و صورت گرفته تا مراقبت از پوست و ناخن، تمامی این خدمات باید به صورت تخصصی و با استفاده از مواد با کیفیت ارائه شود. آرایشگاه های زنانه زیادی در تهران وجود دارد که هر کدام به دلیل ویژگی ها و خدمات قابل توجه هستند. بنابراین انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در تهران نیازمند دقت و تحقیق کامل برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان است.

امروز در مورد انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در تهران صحبت می کنیم. همه مردم به خصوص خانم ها زیبایی را دوست دارند و به همین دلیل دوست دارند زیبا به نظر برسند. بنابراین وقتی خانمی به دنبال آرایشگاه در غرب تهران می گردد. انتخاب بهترین آرایشگر غرب تهران بسیار مهم است.

اگر به دنبال خدمات با کیفیت، تجهیزات حرفه ای، کارکنان ماهر و قیمت مناسب هستید. بهترین گزینه برای شما سالن زیبایی آنیلا است. آرایشگاه آنیلا یک آرایشگاه با قیمت مناسب در غرب تهران است که به عنوان یک آرایشگاه خوب در غرب تهران بسیار محبوب است. اگر به دنبال یک آرایشگاه ارزان قیمت در غرب تهران هستید; نام آرایشگاه آنیلا را به خاطر بسپارید.

آرایشگاه ها

سالن زنانه محیطی است که افراد با ارائه انواع خدمات از انواع درمان های زیبایی از جمله زیبایی، مراقبت از پوست و آرایشگری مراقبت می کنند. این مکان ها معمولا جایی هستند که افراد برای تغییر ظاهر و زیبایی خود به آنجا می روند.

در اطراف تهران، بهترین سالن زیبایی تهران بسیاری را می توانید ببینید که خدمات آرایشگری متنوعی را ارائه می دهند. این خدمات شامل آرایش، مراقبت از پوست، ماساژ و مراقبت از مو می باشد. آرایشگاه ستارخان خدمات مراقبت از پوست مانند نظافت و مراقبت از صورت را نیز ارائه می دهد. همچنین برخی از این آرایشگاه ها ترکیبی از تمامی این خدمات را در کنار هم دارند تا نیاز مشتریان مختلف را برطرف کنند.


هر شهروندی که به دنبال آرایشگاه زنانه ستارخان است باید به دنبال مکانی با کیفیت و مقرون به صرفه باشد. مهمترین مسئله در انتخاب آرایشگاه، کیفیت خدمات و محصولات است.

برخی از آرایشگاه ها ممکن است قیمت های بالایی داشته باشند، اما کیفیت خدمات آنها نیز بالاست. از طرف دیگر برخی از آرایشگاه ها قیمت پایینی دارند اما کیفیت خدمات آنها متناسب با قیمت است. بنابراین انتخاب بهترین آرایشگاه در تهران به دنبال تعادل مناسب بین کیفیت و قیمت است. قبل از انتخاب بهترین آرایشگاه ستارخان بهتر است نظرات مشتریان قبلی را مطالعه کرده و با کیفیت خدمات و قیمت ها آشنا شوید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بهترین آرایشگاه زنانه

هنگام انتخاب یک آرایشگاه حرفه ای برای خدمات مو و زیبایی، ما به دنبال مکانی با خدمات با کیفیت بالا و بازخورد مثبت مشتریان قبلی هستیم. در تهران انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در تهران بسیار حائز اهمیت است.

ویژگی ها و امکاناتی که یک آرایشگاه ارائه می دهد می تواند تأثیر زیادی بر تجربه مشتری داشته باشد. این ویژگی ها عبارتند از:

ابزارهای حرفه ای

تیم حرفه ای و با تجربه

مکانی تمیز و دلنشین

از محصولات با کیفیت استفاده کنید

نقل شده.بنابراین در انتخاب سالن زیبایی علاوه بر تزئینات زیبا باید به این موارد نیز توجه کنید تا تجربه خود را بالا ببرید.

آرایشگاه زنانه در تهران

خدمات آرایشگاه نزدیک ستارخان شامل کوتاه کردن مو، رنگ مو، فرم دادن به ابرو، صورت، ماساژ، مراقبت از پوست و مو، اپیلاسیون و اصلاح، خدمات ناخن و سایر خدمات زیبایی می باشد. اما در سال های اخیر خدمات آرایشگری برای خانم ها فراتر از این بوده و تنوع بیشتری پیدا کرده است.

از جمله این خدمات است می توانیم در مورد میکروبلیدینگ صحبت کنیم. لیفت صورت میکرودرم ابریژن انواع ماسک های صورت و مو خدمات مراقبت از ناخن و پوست با استفاده از تجهیزات پیشرفته این خدمات جدید ممکن است برای بسیاری جذاب باشد، اما ممکن است گیج کننده باشند و اطلاعاتی در مورد جزئیات نداشته باشند. بنابراین لازم است قبل از انتخاب خدمات ارزان ترین آرایشگاه زنانه، اطلاعات لازم را به دقت جمع آوری کنید و از کارشناسان سالن مشاوره مناسب بگیرید.


[ بازدید : 162 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ دوشنبه 30 بهمن 1402 ] [ 21:04 ] [ امید ]

راهنمای کامل لوازم برقی صنعتیبه گزارش سایت ایران آبزرور؛ تجهیزات الکتریکی صنعتی بخش مهمی از فرآیندهای تولید مدرن است. این دستگاه ها برای اطمینان از عملکرد کارآمد، ایمن و قابل اعتماد سیستم های الکتریکی طراحی شده اند. از اینورترها گرفته تا کنتاکتورها، قطع کننده های مدار (MCCB)، کلیدهای مدار مینیاتوری (MCB) و قطع کننده های مدار حرارتی (MPCB)، تجهیزات الکتریکی صنعتی نقش مهمی در تامین انرژی صنایع جهان دارند.

اینورترها

اینورترها دستگاه های الکتریکی مستقلی هستند که جریان مستقیم (DC) را به جریان متناوب (AC) تبدیل می کنند. آنها در کاربردهای مختلفی مانند منبع تغذیه بدون وقفه (UPS)، کنترل کننده های سرعت و موتورهای الکتریکی استفاده می شوند. اینورترها تضمین می کنند که منبع تغذیه بدون وقفه و بدون وقفه باشد.

اینورترهای صنعتی برای سخت ترین کاربردهای صنعتی طراحی شده اند. آنها در انواع مختلفی مانند اینورتر دیجیتال تک فاز، اینورتر دیجیتال سه فاز و اینورتر دیجیتال فریسون موجود هستند. این اینورترها دارای نیمه هادی های پرقدرت IGBT و طراحی مدار دیجیتال برای عمر طولانی، راندمان بالا و عیب یابی بدون مشکل هستند.

اینورتر مناسب را برای برنامه مورد نظر انتخاب کنید

انتخاب مبدل برق صنعتی مناسب می تواند کار دشواری باشد. در اینجا چند فاکتور برای انتخاب اینورتر وجود دارد:

نیازهای برق: نیازهای برق برنامه خود را تعیین کنید. این شامل ولتاژ و جریان مورد نیاز دستگاه شما می شود. مطمئن شوید که اینورتر را انتخاب کنید که بتواند نیازهای برق تجهیزات شما را برآورده کند.

نوع اینورتر: انواع مختلفی از اینورترها مانند اینورتر دیجیتال تک فاز، اینورتر دیجیتال سه فاز و اینورتر دیجیتال فرورزونانت وجود دارد. نوع سوئیچ را انتخاب کنید که به بهترین وجه مناسب برنامه شما باشد.

1

کارایی: به دنبال اینورترهای با راندمان بالا باشید. این به کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه ها در طولانی مدت کمک می کند.

قابلیت اطمینان: اینورتر را انتخاب کنید که قابل اعتماد و عمر طولانی باشد. این به کاهش زمان خرابی و نگهداری کمک می کند.

سفارشی سازی: موجودی را در نظر بگیرید که می تواند برای رفع نیازهای خاص شما سفارشی شود. این طرح شامل کمک های مهندسی/کاربردهای سفارشی است.

برقراری ارتباط

کنتاکتور یک کلید الکتریکی است که برای روشن و خاموش کردن مدار الکتریکی استفاده می شود. این یک نوع رله خاص است، اما یک تفاوت اساسی بین کنتاکتور و رله وجود دارد. کنتاکتورها برای اتوماسیون لامپ ها در مصارف روشنایی صنعتی، تجاری و مسکونی استفاده می شوند.

انواع مختلفی از کنتاکتورها در بازار موجود است که از جمله آنها می توان به رله های نوع لچ، کنتاکتورهای تک قطبی و کنتاکتورهای مغناطیسی اشاره کرد. کنتاکتورهای مغناطیسی رایج ترین نوع کنتاکتور برای کاربردهای صنعتی هستند. آنها برای کنترل موتورهای الکتریکی، سیستم های گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) و سایر بارهای الکتریکی استفاده می شوند.
https://www.didbaniran.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-108/176755-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8Cانتخاب مجری مناسب

هنگام انتخاب مخاطب به عوامل زیر توجه کنید:

نیازهای برق: توان مورد نیاز برنامه خود را تعیین کنید. این شامل ولتاژ و جریان مورد نیاز دستگاه های شما می شود.

انواع کنتاکتورها: کنتاکتورها انواع مختلفی دارند مانند رله نوع لچ، کنتاکتور تک قطبی و کنتاکتور مغناطیسی. نوع کنتاکتور را انتخاب کنید که به بهترین وجه مناسب برنامه شما باشد.

کارایی: به دنبال یک کنتاکتور با راندمان بالا باشید. این به کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه ها در طولانی مدت کمک می کند.

قابلیت اطمینان: کانکتوری را انتخاب کنید که قابل اعتماد و عمر طولانی باشد. این به کاهش زمان خرابی و هزینه های نگهداری کمک می کند.

شخصی سازی: کنتاکتوری را در نظر بگیرید که می تواند برای رفع نیازهای خاص شما سفارشی شود.

کلید اتوماتیک (MCCB)، کلید مینیاتوری (MCB) و کلید حرارتی (MPCB)

MCCB، قطع کننده مدار و قطع کننده حرارتی از انواع کلیدهای مدار استفاده شده در سیستم های الکتریکی هستند. مدار شکن برای محافظت از مدارهای توزیع ولتاژ پایین و همچنین بارهای موتور طراحی شده است. قطع کننده مدار برای قطع جریان در صورت اضافه بار یا اتصال کوتاه استفاده می شود.

از سوی دیگر، قطع کننده مدار مینیاتوری (MCB)، یک قطع کننده مدار کوچک است که اغلب در روشنایی استفاده می شود. میکرو سوئیچ برای محافظت در برابر جریان اضافه و اتصال کوتاه طراحی شده است.

مدار شکن حرارتی (MPCB)، به ویژه برای کاربردهای حفاظت از موتور طراحی شده است. کلید حرارتی برای روشن و خاموش کردن دستی موتورهای الکتریکی و محافظت از موتورها در برابر خطاهای مختلف استفاده می شود. کلیدهای حرارتی مختلف از موتورها در برابر اضافه بار، اتصال کوتاه، افت فاز و خطاهای ولتاژ پایین محافظت می کنند.

تفاوت بین کلید اتوماتیک، کلید مینیاتوری و کلید حرارتی

در اینجا چند تفاوت بین یک کلید اتوماتیک، یک کلید مینیاتوری و یک کلید حرارتی وجود دارد:

الزامات الکتریکی: بسیاری از قطع کننده های مدار برای محافظت از مدارهای توزیع ولتاژ پایین و بارهای موتور طراحی شده اند. برای کاهش بارها معمولاً از انواع کلیدهای مدار مینیاتوری استفاده می شود. کلیدهای حرارتی به طور ویژه برای کاربردهای حفاظت از موتور طراحی شده اند.

ظرفیت شکست: انواع آچار اتوماتیک قدرت شکستن بالاتری نسبت به آچارهای مینیاتوری دارند. انواع مدارشکن حرارتی ظرفیت شکست کمتری نسبت به کلیدهای مدار دارند و برای کاربردهای حفاظت موتور طراحی شده اند.

سفارشی سازی: سوئیچ اتوماتیک، سوئیچ مینیاتوری و سوئیچ حرارتی را می توان برای رفع نیازهای خاص سفارشی کرد.

کاربردها: انواع کلید اتوماتیک در توزیع برق استفاده می شود و از مدارهای توزیع ولتاژ پایین و همچنین بارهای موتور محافظت می کند. معمولاً برای روشن کردن بار از کلیدهای کوچک استفاده می شود. انواع کلیدهای حرارتی به طور خاص برای کاربردهای حفاظت موتور طراحی شده اند.

تفاوت بیمه و بیمه

کلیدهای مدار و فیوزها تجهیزات حفاظتی الکتریکی هستند که مدارهای الکتریکی را از آسیب ناشی از جریان بیش از حد محافظت می کنند. با این حال، برخی از تفاوت های کلیدی بین این دو وجود دارد.

فیوز یک سیم فلزی است که با اضافه کردن جریان بیش از حد به مدار ذوب می شود و مدار را قطع می کند و جریان برق را متوقف می کند. فیوزها معمولاً ارزانتر از کلیدهای مدار هستند و معمولاً در کاربردهای ولتاژ پایین استفاده می شوند.

حرف پایانی

بخش تجهیزات الکتریکی صنعتی و ماشین آلات شاهد پیشرفت های قابل توجهی از طریق اتوماسیون، پایداری، یکپارچه سازی اینترنت اشیا، روباتیک پیشرفته و پشتیبانی از راه دور و AR است. این روند در حال تغییر شکل فرآیندهای صنعتی سنتی، بهینه سازی بهره وری، کارایی و ایمنی است.

همانطور که جهان به تکامل خود ادامه می دهد، تجهیزات الکتریکی صنعتی همچنان نقش مهمی در تامین انرژی صنعت جهان ایفا خواهند کرد. با پذیرش این پیشرفت ها، کسب و کارها می توانند جلوتر از منحنی ها باقی بمانند و در محیط صنعتی پرشتاب امروزی رقابتی باقی بمانند.


[ بازدید : 14116 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ دوشنبه 9 بهمن 1402 ] [ 17:20 ] [ امید ]

ورژن بی کلام آهنگ جدید ایوان بند به نام «آهای عالیجناب عشق»


متن آهنگ ایوان بند ورژن بی کلام آهای عالیجناب عشق

عشق چشم بسته دلو بهت دادم

با پای خودم به دامت افتادم

دیگه چی میخوای از جون یه آدم


عشق

تو این قهر و آشتیای یه ریزی بهم میزنی

هی مگه مریضی

با این همه باز چه عزیزی


عشق

بوسه ای وسط پیشونی

یه زخمی که تا همیشه میمونی

به جون خودت درد بی درمونی


عشق

یه غم قشنگ پر طرفداری

حیف تو فقط که مردم آزاری

میای و میری چه بیکاریآهای عالیجناب عشق

فرشته ی عذاب عشق

حریف تو نمیشه

این قلب بی صاحب عشق


منو دیوونه میخوای

تو اینجوری خوشی عشق

ولی بازم دمت گرم

چه زیبا میکشی عشق


عشق

با توام کولی هرجایی

اول میکشونی کنج تنهایی

بعد خودت واسم میخونی لالایی


عشق

با یه آهنگ توی گشت شبونه

گاهی حتی با یه عطر زنونه

پیدات میشه با هر بهونه


آهای عالیجناب عشق

فرشته ی عذاب عشق

حریف تو نمیشه

این قلب بی صاحب عشق


منو دیوونه میخوای

تو اینجوری خوشی عشق

ولی بازم دمت گرم چه زیبا میکشی


https://musicdel.ir/single-tracks/297468/[ بازدید : 203 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ پنجشنبه 21 دی 1402 ] [ 7:20 ] [ امید ]

آموزش نصب و راه اندازی Child Domain در اکتیودایرکتوری : 22 مرحله


برای اینکه بتونید در ویندوز سرور 2008 یک Child Domain ایجاد کنید ، براحتی از طریق کنسولی که در ادامه میگم عملیاتش رو انجام میدیم ، فقط باید یادمون باشه که باید دسترسی مدیریتی به این کنسول داشته باشم . خوب با استفاده از روش زیر و به ترتیب میتونید براحتی یک Child Domain ایجاد کنید:

· از طریق start وارد Administrative Tools بشید و Server Manager رو باز کنید .

· در قسمت Roles Summery قسمت Add Roles رو میزنیم.

· اگر لازم دیدی و حوصله داشتی توضیحات رو بخونید و در غیر اینصورت کلید Next رو بزنید .

· در صفحه Select Server Roles چک باکس Active Directory Domain Services رو بزنید و بعد Next رو بزنید . ( توجه کنید که در ویندوز سرور 2008 R2 ممکنه که به .Net Framework 3.5 نیاز پیدا کنید ، پیشنهاد میکنم کلا از اول این کار رو انجام بدین تا وسط نصب به مشکل نخورین )

باز هم اگر لازم دیدی و حوصله داشتی توضیحات و اطلاعات مربوط به صفحه Active Directory Domain Services رو بخونید و در غیر اینصورت کلید Next رو بزنید .

1. در صفحه Confirm Installation Selections گزینه Install رو بزنید .

2. در صفحه Installation Results گزینه Close this wizard and launch the Active Directory Domain Services Installation Wizard رو یا همون dcpromo خودمون رو بزنید .

3. در صفحه Welcome to the Active Directory Domain Services Installation Wizard گزینه Next رو بزنید . برای اینکه اطلاعات و امکانات بیشتری رو در دسترس داشته باشید چک باکس Use advanced mode installation رو بزنید .

4. در صفحه Operating System Compatibility ، اخطاریه ها و اعلانات مربوط به موارد امنیتی ویندوز سرور 2008 رو مرور کنید البته اگر حالشو داشتید و در غیر اینصورت گزینه Next رو بزنید .

5. در صفحه Choose a Deployment Configuration گزینه Existing forest رو انتخاب کنید و Create a new domain in an existing forest هم انتخاب کنید و بعد هم کلید معروف Next رو بزنید .

6. در صفحه Network Credentials شما باید نام کاربری و رمز عبور مربوط به دامینی که می خواهید Child Domain اون بشید وارد کنید که حتما باید این نام کاربردی و رمز عبور برای مدیر اون دامین بالاسری باشه . خوب در قسمت Specify the account credentials to use to perform the installation اگر با نام کاربردی و زمر عبور معتبر با مشخصات قبلی که دادم وارد سیستم شدید گزینه My current logged on credentials رو بزنید و اگر میخاین نام کاربری و رمزتون رو عوض کنید گزینه Alternate credentials رو بزنید و بعد از اون دکمه Set رو بزنید . در دیالوگ باکسی که باز میشه با نام Windows Security نام کاربردی و رمز عبوری که توانایی نصب دامین جدید رو داره رو وارد کنید . برای اینکه بتونید اینکار رو بکنید حتما باید عضو گروه Enterprise Admins باشید ، بعد از اینکه کارتون با این مرحله تموم شد Next رو بزنید .

7. در صفحه Name the New Domain همونطوری که از اسمش مشخصه اسم Child Domain رو باید وارد کنید، که در قالب FQDN یا Fully Qualified Domain Name هست و صد در صد برگرفته از Parent خودش که بالا سرش قرار داره هست ، فقط شما اسم دامنه جدید رو اولش اضافه می کنید و بعد هم لطف می کنید و Next رو می زنید .

8. اگر شما Use advanced mode installation رو در صفحه خوش آمد یا همون Welcome زده باشید ، صفحه Domain NetBIOS Name ظاهر می شه ، در این صفحهNetBIOS Name دامنه رو وارد میکنیم و باز هم Next رو می زنیم . سعی کنید معمولا همون اسمی رو که خود دامنه بصورت پیشفرض انتخاب کرده رو به عنوان NetBIOS Name در نظر بگیرید .

9. در صفحه Set Domain Functional Level شما باید Functional Level ای رو انتخاب کنید که مطمئن هستید تمام دامین کنترلرهای موجود در دامنه و فارست از اون پشتیبانی می کنند و از این بابت اطمینان حاصل کنید ، این یک فرآیند یک طرفه هست و اگر شما Functional Level رو بالا ببرید قادر نخواهید بود آونرو پایین بیارید . حالا Next رو بزنید .

10. در صفحه Select a Site اسم سایتی رو که مد نظرتون هست رو از لیست موجود انتخاب کنید و یا اینکه بهش بگید که از طریق آدرس IP که مربوط به دامین کنترلر هست اسم سایت رو برداشت کنه . بعد از اون Next رو بزنید .

11. در صفحه Additional Domain Controller Options تمام موارد اضافه بر سازمان مربوطه به دامین کنترلر را انتخاب کنید و بعد Next رو بزنید . گزینه DNS server بصورت پیشفرض تیک خورده است و این بدین معناست که سرور در نقش DNS سرور ایفای نقش خواهد کرد . یک DNS Zone و همچنین delegation برای این DNS Server بصورت اتوماتیک پس از نصب ایجاد خواهد شد . گزینه Global catalog بصورت پیشفرض انتخاب نشده است . اگز این گزینه را بزنید دامین کنترلری که ساخته می شود نقش های FSMO ها را نیز از جمله Infrastructure Master های دامین را در خود نگه می دارد . این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که در صورتیکه نقش Infrastructure Master و Global Catalog در یک Child Domain در کنار هم بر روی یک سرور قرار بگیرند شما به مشکل خواهید خورد مگر اینکه همگی سرور های دامین در شبکه در نقش Global Catalog ایفای نقش کنند . در صورتیکه شما برای سرور آدرس IP ثابت قرار نداده باشید یک پیام اخطار برای شما ظاهر خواهد شد که از شما می خواهد که برای این کارت های شبکه خود هم آدرس IP ثابت ورژن 4 و هم ورژن 6 را قرار دهید . اگر سازمان شما هنوز از IP ورژه 6 استفاده نکرده است و از آدرس IP ورژن 4 ثابت استفاده می کنید میتوانید با زدن گزینه Yes, the computer will use a dynamically assigned IP address (not recommended). که به قول خود سیستم پیشنهاد نمی شود اینکار را بکنید به قسمت بعدی بروید . من به شخصه پیشنهاد می کنم که IP ورژه 6 ورژن 6 را غیر فعال نکنید .

12. اگر در ابتدای کار گزینه Use advanced mode installation را انتخاب کرده باشید ، صفحه Source Domain Controller ظاهر خواهد شد در این قسمت یا Any writable domain controller و یا This specific domain controller را انتخاب کنید در اینجا شما Domain Controller ای را باید انتخاب که بتوانید از طریق آن اطلاعات مربوطه به schema و سایر موارد مربوط به Replication را دریافت کنید .

13. در صفحه مربوط به Location for Database, Log Files, and SYSVOL مسیری را که برای قرارگیری فایل های مربوط به log و پوشه SYSVOL و دیتابیس اکتیودایرکتوری هست را مشخص می کنیم و بعد Next را می زنیم .

14. در قسمت Directory Services Restore Mode Administrator Password رمز مربوط به Restore Mode را برای مراحل بازگردانی در مواقع اضطراری فعال کنید ، این رمز در مواقعی کاربرد دارد که میخواهید عملیات ریکاوری را انجام دهید ، مطمئنم این رمز را فراموش می کنید ولی خوب پیشنهاد میکنم که رمز عبور مناسبی برای آن انتخاب کنید .

15. در صفحه Summary می توانید خلاصه ای از کار هایی که انجام داده اید را مشاهده کنید ، اگر لازم بود میتوانید با زدن Back به مراحل قبلی برگردید و آنرا تغییر دهید . Next را بزنید .

16. در صفحه Completing the Active Directory Domain Services Installation Wizard گزینه Finish را بزنید .

شما میتوانید با انتخاب گزینه Reboot on completion بعد از انجام عملیات باعث restart شدن سیستم شوید و بعد از اتمام کار حالش رو ببرید

در دوره آموزش اکتیودایرکتوری در خصوص نحوه راه اندازی کاملا عملی صحبت شده است. بد نیست قبل از شروع به انجام این پروسه به پیشنیازهای آن که دوره آموزش نتورک پلاس ، دوره آموزش MCSA ویندوز کلاینت و دوره آموزش MCSA ویندوز سرور هستند هم توجه کنیم.


[ بازدید : 209 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ پنجشنبه 14 دی 1402 ] [ 10:45 ] [ امید ]

اسکنر چیست؟اسکنر کامپیوتر یک دستگاه الکترونیکی است که هر چیزی را از دنیای فیزیکی یا آنالوگ به شکل دیجیتالی - به شکل پیکسل - تفسیر یا تبدیل می‌کند که می‌توان آن را روی هر دستگاه الکترونیکی که از صفحه نمایش پیکسل پشتیبانی می‌کند، مشاهده کرد. اسکنر عکس یک دستگاه ورودی برای کامپیوتر است.

می توانید اسناد یا عکس های خود را با استفاده از یک اسکنر نوری اسکن کنید:

ذخیره در حافظه کامپیوتر

یک تصویر یا متن را روی صفحه کامپیوتر یا صفحه نمایش پروژکتور چند رسانه ای نمایش دهید.

علاوه بر این، می توانید این مقاله یا تصویر پژوهشی را با کمک اینترنت و ایمیل برای دوستان خود در سراسر جهان ارسال کنید.

می توانید اسناد یا تصاویر اسکن شده را در وب سایت یا وبلاگ خود ارسال کنید.

شما می توانید به صورت آنلاین درخواست دهید و در عرض چند دقیقه تصاویر اسکن شده مدارک تحصیلی خود را در هر نقطه از جهان ارسال کنید.

با توجه به گزینه های بالا، متوجه شدیم که اسکنرها تصاویر و اسناد را به فایل هایی تبدیل می کنند که کاربران می توانند از طریق ایمیل به اشتراک بگذارند یا آنها را در یک رسانه دیجیتال با نرم افزار تخصصی ویرایش کنند. انتخاب نوع مناسب اسکنر به این بستگی دارد که بدانید هر نوع دستگاه چه کاری باید انجام دهید و چگونه کار می کند.

انواع مختلفی از اسکنرها مانند اسکنر تخت یا تخت در بازار موجود است. رایج‌ترین نوع اسکنر، اسکنر نوری است که برای اسکن متن و تصاویر و ذخیره آن‌ها در حافظه کامپیوتر به‌عنوان فایل‌های دیجیتال استفاده می‌شود.

اسکنرهای تخت آوافرهنگ به طور گسترده در ادارات، مدارس، دانشگاه ها و منازل برای نیازهای عمومی استفاده می شوند. اگر کتاب بسیار کمیاب است یا به سختی پیدا می شود، می توانیم تمام صفحات را یکی یکی اسکن کنیم. بعداً می توانیم از این صفحات اسکن شده از طریق چاپگر رنگی چاپ کنیم.

اسکن اسناد به شما امکان می دهد بایگانی های دیجیتال و کابینت های پرونده خالی ایجاد کنید. کابینت های بایگانی مشاغل مملو از فایل های افراد مختلف است تا بتوانید اسناد مهم را با یک اسکنر ذخیره کنید. مشاغل با اسکن اسناد شما، ایجاد فضای بیشتری در دفتر شما، می تواند امنیت اطلاعات حساس را تقویت کند و کپی الکترونیکی از اسناد مهم داشته باشد.

هنگام انتخاب یک اسکنر، باید در نظر بگیرید که چه چیزی را اسکن خواهید کرد. اسکن عکس ها به اسکنر نیاز دارد که به طور خاص برای عکس ها طراحی شده باشد. اسکنرهای عکس رنگی با وضوح بالا و پیشرفته، اصالت تصاویر را حفظ می کنند. در صورت ارائه دیجیتالی می شوند.

مانند هر دستگاه دیگری، یک اسکنر برای عملکرد صحیح و ماندگاری طولانی نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. مرکز تعمیرات کامپیوتر اصفهان و سرویس اینترنت اصفهان بحث.

چگونه اسکنر را به کامپیوتر وصل کنم؟

اسکنرها بسته به سازنده و مدل اسکنر می توانند متفاوت باشند، اما با وجود اینکه اسکنرهای زیادی در بازار وجود دارد، فرآیند نصب می تواند یکسان باشد. قبل از شروع، مطمئن شوید که همه چیزهایی را که نیاز دارید، مانند اتصال کابل‌ها، سیم‌های برق و سی‌دی با نرم‌افزار و درایورهای دستگاه (در صورت نیاز) دارید.

برای شروع، اسکنر را به یک پریز برق معمولی وصل کنید. در مرحله بعد، مطمئن شوید که اسکنر را به کامپیوتر متصل کرده اید. اغلب این کار با کابل USB انجام می شود. دستگاه های خود را وصل کنید با این حال، اتصال USB همچنان به عنوان یک گزینه پشتیبان خوب است.

ویندوز فوراً دستگاهی را که به آن متصل شده‌اید شناسایی می‌کند و شروع به نصب درایورهای اصلی موجود از طریق اتصال می‌کند. به طور معمول، این امکان دسترسی مستقیم به عملکردهای اصلی اسکنر را فراهم می کند. اکثر اسکنرها با سی دی عرضه می شوند. که شامل نرم افزار و کیت همراه است. از درایورهای دستگاه

برای ارتباط صحیح کامپیوتر و اسکنر به درایور نیاز است. گاهی ممکن است نرم افزار روی سی دی به روز نباشد. بنابراین، قبل از نصب، آخرین درایورها را در وب سایت سازنده بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز به روز است.


[ بازدید : 6745 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 5 دی 1402 ] [ 9:47 ] [ امید ]

قیمت خرید و فروش ویلا در قبرس شمالیاگر علاقه مند به خرید ویلا در قبرس شمالی یورومای هستید، بهتر است ابتدا توضیح مختصری در مورد سبک های مسکن در سراسر منطقه مدیترانه به شما بدهیم.


مدیترانه منطقه ای است که شامل جنوب اروپا، شمال آفریقا و غرب آسیا می شود. این منطقه به دلیل آب و هوای معتدل، سواحل زیبا و تاریخ غنی یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان است. در نتیجه تقاضا برای ویلاهای مدیترانه ای نیز بسیار بالاست و قیمت این ویلاها در برخی مناطق بسیار بالاست. سواحل مدیترانه یکی از زیباترین سواحل جهان است، بنابراین جزیره قبرس در میان این دریا قطعا بهترین شرایط آب و هوایی را دارد. سواحل قبرس همیشه به عنوان تمیزترین سواحل اروپا شناخته شده است.

گران ترین ویلاها در کل سواحل مدیترانه

اسپانیا:

شهر سن سباستین: تا 90 میلیون یورو

شهر مایورکا: تا 85 میلیون یورو

ایتالیا:

شهر ناپل: تا 75 میلیون یورو

موناکو:

شهر مونت کارلو: تا 65 میلیون یورو

عوامل موثر بر قیمت ویلاهای مدیترانه ای

برای خرید ویلا در قبرس باید به یاد داشته باشید که قیمت ویلاهای مدیترانه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

مکان: ویلاها در مناطق ساحلی یا مناطق تاریخی گرانتر هستند.

اندازه و امکانات: خانه های بزرگتر با امکانات بیشتر گران تر هستند.

کیفیت ساخت: ویلاهایی با کیفیت ساخت بالاتر قیمت بیشتری دارند.

تقاضا: تقاضا برای ویلاهای مدیترانه ای در برخی مناطق بسیار زیاد است که باعث افزایش قیمت آنها می شود.

مجلل ترین ویلاهای جزیره قبرس در گیرنه قبرس شمالی

به دلیل موقعیت جغرافیایی و کوهستانی جزیره، آب و هوای کارنیا بسیار خوب است. گیرنه به دریای مدیترانه نزدیک است و توسط کوه های بلند احاطه شده است. این عوامل باعث می شود که آب و هوای گیرنه همیشه مطبوع و معتدل باشد و از تغییرات شدید دما جلوگیری کند.

در زمستان، درجه حرارت در گیرنه به ندرت به زیر 10 درجه سانتیگراد می رسد. میانگین دما در تابستان بین 20 تا 30 درجه سانتیگراد است. بارندگی سالانه در گیرنه متعادل است.

آب و هوای خوب گیرنه یکی از دلایل اصلی محبوبیت این شهر به عنوان یک مقصد گردشگری است. گیرنه دارای سواحل زیبا، مناظر طبیعی خیره کننده و جاذبه های تاریخی و فرهنگی بسیاری است.

گیرنه به دلیل اقتصاد قوی و زیرساخت های پیشرفته به عنوان مقصدی جذاب برای سرمایه گذاری و شغل نیز شناخته می شود.

در سال های اخیر، گیرنه به سرعت در حال توسعه بوده است و جمعیت به طور مداوم در حال افزایش است. این امر باعث شد که قیمت املاک در گیرنه به میزان قابل توجهی افزایش یابد. این امر به ویژه در مورد املاک لوکس و ویلاهای لوکس صادق است.

به همین دلیل، گیرنه به عنوان یک شهر ثروتمند شناخته می شود. بسیاری از افراد ثروتمند از سراسر جهان از جمله ترکیه، انگلیس، روسیه و سایر کشورهای اروپایی در قرقیزستان زندگی می کنند یا دارای املاک هستند. تمایل به خرید ویلا در گیرنه در قبرس شمالی همیشه بسیار محبوب است. بیشترین تقاضا برای خرید ویلا در قبرس شمالی در اسنتیپ است، منطقه ای تفریحی در اطراف شبه جزیره کره.

به غیر از گیرنه، منطقه ینی بواز بازار بسیار پرطرفداری در زمینه خرید و فروش روستاها دارد. ینی بوز یک منطقه روستایی در شهر فاماگوستا، قبرس شمالی است. این منطقه در قسمت شمالی شهر فاماگوستا و قبل از منطقه بارانداز است. ینی بواسی به دلیل آب و هوای معتدل و چشم اندازهای زیبای دریای مدیترانه یکی از محبوب ترین مناطق روستایی در قبرس شمالی است.

یکی دیگر از مشکلات مهم خانه های تعطیلات در سواحل شمالی قبرس euromy این است که مقامات محلی در این مناطق مجوزهای دولتی برای ساخت ساختمان های بالای دو طبقه ندارند. دولت محترم قبرس شمالی نمی خواهد ساختمان های بزرگی مانند ساختمان های دبی بسازد و می خواهد یکپارچگی جزیره و این مناطق را حفظ کند. بنابراین، این مناطق علاوه بر عدم ساخت و ساز، نسبت خریدار زمین بیشتری دارند.


محبوب ترین مناطق برای خرید خانه در قبرس شمالی

در اطراف گیرنا مانند Esentepe:

از شهر گیرنه تا شهر ایسکله یک منطقه ساحلی در شمال جزیره وجود دارد که برای زندگی به سبک ویلایی مناسب است. بسیاری از افراد ثروتمند از سراسر جهان در این بخش ها سرمایه گذاری می کنند و بازده بالایی از سرمایه گذاری خود دریافت می کنند. اجاره بالا در این منطقه به همراه افزایش قیمت ملک، این منطقه را برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات جذاب کرده است.

این مناطق به دلایل زیر برای ساخت ویلا بسیار مناسب هستند:

موقعیت جغرافیایی

منطقه Snetape تا Tatlisou در ساحل شرقی قبرس شمالی قرار دارد و دارای سواحل زیبا و آب و هوای مدیترانه ای است. این منطقه همچنین دسترسی آسانی به امکانات و خدمات دارد.

توانایی

این منطقه دارای امکانات و خدمات مختلفی از جمله مراکز خرید، رستوران ها، کافه ها، مدارس، بیمارستان ها و ... می باشد. این امر زندگی در این منطقه را برای ساکنان راحت می کند.

امنیت

البته کل کشور قبرس شمالی از امنیت بسیار بسیار بالایی برخوردار است اما این منطقه امنیت زیادی دارد و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در قبرس شمالی است. با توجه به پایین بودن تراکم جمعیت و عدم تردد کارگران و دانشجویان در این منطقه، خرید ویلا در این منطقه برای سرمایه گذاری و سکونت بسیار مناسب است.

بوآز جدید:

ینی بوز یکی از شهرهای قبرس است که نشان سیتادل را دارد نشان سیتاسلو به شهرها داده می شود. که به کیفیت زندگی شهروندان خود اهمیت می دهد و متعهد به ایجاد یک محیط شهری پایدار و با کیفیت است. این نشان به شهرهایی اعطا می شود که دارای ویژگی های زیر باشند:

کیفیت زندگی: این شهرها از کیفیت زندگی خوبی برخوردار هستند، از جمله غذای با کیفیت، محیطی پاک و دسترسی به زیرساخت ها و خدمات.

پایداری: این شهرها به محیط زیست احترام گذاشته و سعی در حفظ منابع طبیعی خود دارند.

فرهنگ: این شهرها دارای فرهنگ و تاریخ غنی هستند و برای حفظ و ترویج آن ها تلاش می کنند.

برای دریافت برچسب سیتاسلو، شهرها باید یک فرآیند ارزیابی را طی کنند که شامل ارزیابی زیرساخت ها، خدمات، فرهنگ و سیاست های شهر است. این فرآیند توسط تیمی از کارشناسان بین المللی انجام می شود.

تاکنون بیش از 200 شهر در 30 کشور جهان برچسب سیتاسلو را دریافت کرده اند. حدود پنج منطقه از شمال قبرس نیز این نام را دارند. ایران هم شهری با نشان سیتاسلو دارد که همان شهر یزد است.

برخی از ویژگی های شهر با لوگوی Cittaslow:

آنها شهرهای کوچک و متوسط ​​هستند.

آنها بر کیفیت زندگی شهروندان خود تمرکز می کنند.

به محیط زیست احترام می گذارند.

آنها فرهنگ و تاریخ خاص خود را دارند.

شهرهایی با برچسب Cittaslow به عنوان مدل هایی برای توسعه پایدار شهری شناخته می شوند. این شهرها نشان می دهند که چگونه می توان محیط های شهری باکیفیت ایجاد کرد که به محیط زیست احترام می گذارد و فرهنگ و تاریخ را حفظ می کند.

خرید ویلای پیش ساخته بهتر است یا ویلای آماده؟

قطعا پیش خرید ویلا یا خرید هر نوع ملک به نفع شماست. (اگر برای حضور در آنجا عجله ندارید).

مزایای پیش خرید ویلا در قبرس

قیمت پایین: قیمت پیش فروش ویلا معمولا کمتر از قیمت خانه های تمام شده است. خریداران پیش فروش ریسک کمی را متحمل می شوند، زیرا هنوز هیچ هزینه ای برای ساخت این ویلا پرداخت نشده است.

گزینه های بیشتر: خریداران پیش فروش می توانند گزینه های بیشتری را انتخاب کنند. زیرا هنوز هیچ ویلایی در پروژه ساخته نشده است و خریداران می توانند چیدمان و امکانات ویلاها را متناسب با نیاز خود سفارشی کنند.

افزایش قیمت: قیمت ویلا در قبرس شمالی در سال های اخیر به طور پیوسته افزایش یافته است. این بدان معناست که خریداران پیش فروش می توانند از افزایش قیمت ویلا در آینده بهره مند شوند.


[ بازدید : 216 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ يکشنبه 19 آذر 1402 ] [ 10:46 ] [ امید ]

آهنگ قدیمی مجید خراطها به نام «شکستی بالمو»


متن آهنگ شکستی بالمو مجید خراطها


هر چقدر بد شدی بازم حرف رفتن نزدم

تو همش راهتو رفتی من همش راه اومدم

تا به سختیا رسیدیم خودتو باختی چرا

اگه دوریم دغدغه ات بود دورم انداختی چرا

هرکاری کردم به چشت اصلا نیومد

ببخش عزیزم که همین ازم بر اومد

چیشد اون حس زلالت اون دل ساده و صاف

لااقل دستشو ول کن جلو من بی انصاف

من دلم قد یه دریاست طاقتم خیلی کم

نگیر دستاشو اقلا پیشم اینقد محکم

تا یکی اومد سراغت دل من رو پس زدی

تو کنار کشیدی اما کاش کنار میومدی

به هر دری زدم که تو آروم بگیری

حالا که خوبه همه چی تو داری میری

اگرچه رفتی عزیزم با عشق تازه

ولیکن این در رو به تو همیشه بازه

یه روزی خسته میشی از پرسه و ولگردی

یا پشیمون میشی از اینکه منو ول کردی

تازه خواستم پر بگیرم که شکستی بالمو

توکه جای زانوهام نیستی بفهمی حالمو

https://musicdel.ir/single-tracks/144997/


[ بازدید : 215 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 14 آذر 1402 ] [ 10:14 ] [ امید ]

کمک‌های اولیه در حالات اضطراری قلبیحالات قلبی اضطراری یکی از مسائل جدی در عرصه پزشکی هستند که نیازمند واکنش سریع و کمک اولیه صحیح انسانی هستند. هنگامی که شخصی با مشکلات قلبی مواجه می‌شود، واکنش سریع و صحیح فردی نه تنها می‌تواند زندگی او را نجات دهد بلکه ممکن است خروجی آن تا زمان رسیدن تیم اورژانس تأثیر مثبتی بر آینده قلبی او داشته باشد. در این مقاله، به روش‌های کمک‌های اولیه در حالات اضطراری قلبی و نحوه عملکرد در این شرایط می‌پردازیم.

کمک های اولیه برای 10 موقعیت اضطراری - شرکت آسیا جراح پیشرو

شناخت حالات قلبی اضطراری

حالات قلبی اضطراری معمولاً با علائمی همچون درد شدید در قفسه سینه، تنگی نفس، تعریق بی‌دلیل، ضعف و تهوع همراه هستند. این علائم معمولاً به علت اختلال در عروق کرونر (عروقی که قلب را تأمین می‌کنند) به وجود می‌آیند.

کمک‌های اولیه در حالات قلبی اضطراری

اگر شاهد حالات قلبی اضطراری باشید، انجام مراحل زیر بسیار حیاتی است:

· فرد را به پشت بخوابانید (کمر روی زمین) و سر و گردن او را در یک خط مستقیم قرار دهید تا جریان خون به مغز بهینه باشد.

· مجاری هوایی فرد را باز کنید: با کشیدن سر به عقب و باز کردن دهان فرد، اطمینان حاصل کنید که هیچ جسم خارجی در گلوی او نیست.

· تنفس فرد را بررسی کنید: آیا فرد نفس می‌کشد؟ برای چک کردن تنفس، گوش و دهان خود را به نزدیکی دهان و بینی او قرار دهید و نفس او را بشنوید و بو کشید.

· در صورتی که فرد نفس نمی‌کشد، احیا را شروع کنید:

· 30 ماساژ قلبی بدهید: با استفاده از دستهای خود در منتهی‌ترین قسمت سفت قفسه سینه، به نسبت 2 اینچ فشار دهید و سپس آن را آزاد کنید. این کار را 30 بار انجام دهید.

· 2 تنفس مصنوعی بدهید: دهان فرد را با دهان خود پوشانده و نسبتاً 1 ثانیه نفس مصنوعی دهید.

انجام امور درمانی:

- اگر ممکن است، ترجیحاً آموزش‌های تدریبی مرتبط با کمک‌های اولیه در حالات قلبی اضطراری را بگیرید تا در مواقع اضطراری از توانایی‌های خود استفاده کنید.

- مهم‌ترین نکته این است که فوراً با شماره اورژانس تماس بگیرید تا تیم پزشکی حرفه‌ای به محل وقوع حادثه برسد.

- علاوه بر این، آموزش‌های تکمیلی در مورد کمک‌های اولیه در حالات قلبی اضطراری را دنبال کنید تا آمادگی خود را برای واکنش به این حوادث افزایش دهید.

سایر نکات

با توجه به اهمیت بی‌قیاس کمک‌های اولیه در حالات قلبی اضطراری، می‌توانید از منابع آموزشی و دوره‌های موجود در این زمینه بهره‌برداری کنید تا آمادگی خود را برای واکنش به این حوادث افزایش دهید. همچنین، همگانی کردن این دانش در جامعه و آموزش آن به دیگران نقش حیاتی در افزایش ایمنی قلبی افراد و کاهش اثرات حوادث قلبی اضطراری دارد.

در پایان، به یاد داشته باشید که در صورت بروز حالت قلبی اضطراری، تماس با تیم اورژانس در اسرع وقت برای ارائه دستیاری حرفه‌ای بسیار حیاتی است. این دستیاری تا زمان ورود تیم اورژانس ادامه داشته و به نجات زندگی فرد می‌پردازد.

نتیجه‌گیری

کمک‌های اولیه در حالات قلبی اضطراری نقش بسیار مهمی در نجات زندگی افراد بازی می‌کنند. همگانی بودن این آموزش‌ها و دانش افراد در مورد چگونگی واکنش در مواقع قلبی اضطراری می‌تواند از تأخیر در رسیدن تیم اورژانس به محل حادثه جلوگیری کرده و تأثیرات مثبتی بر روی تشخیص و درمان سریع‌تر افراد داشته باشد. به عبارت دیگر، همه می‌توانند یک انسان قلبی را نجات دهند و زندگی او را به ادامه برسانند. برای درمان و بهبودی کامل، شما میتوانید بهترین متخصصان قلب و عروق را در وب سایت قلب مگزین پیدا کنید.


[ بازدید : 207 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ دوشنبه 13 آذر 1402 ] [ 8:27 ] [ امید ]

آهنگ جدید راغب به نام «شب به گلستان تنها منتظرت بودم»متن آهنگ شب به گلستان تنها منتظرت بودم راغب


شب به گلستان تنها منتظرت بودم

باده نا کامی در هجر تو پیمود

منتظرت بودم منتظرت بودم

آن شب جان فرسا من بی تو نیاسودم

وه که شدم پیر از غم آن شب و فرسودم

منتظرت بودم منتظرت بودم

بودم همه شب دیده به ره تا به سحر گاه

ناگه چو پری خنده زنان آمدی از راه

غمها به سر آمد رنج غم دوران از دل بزدودم

منتظرت بودم منتظرت بودم

پیش گلها شاد و شیدا می خرامید آن قامت موزونت

فتنه دوران دیده تو از دل و جان من شده مفتونت

در آن عشق و جنون مفتون تو بودم

اکنون از دل من بشنو تو سرودم

منتظرت بودم منتظرت بودم

https://musicdel.ir/single-tracks/143572/


[ بازدید : 238 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ جمعه 5 آبان 1402 ] [ 7:43 ] [ امید ]
ساخت وبلاگ تالار سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی موتورسازی سیار آنتی ویروس تحت شبکه تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس سایت مهرمانه مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس انجام پروژه متلب نمایندگی بوش کرج خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]